#1 3674609 13 Mar 2007 17:27 mafiakozacka mafiakozacka Poziom 10 Posty: 15 Autor tematu Post #1 3674609 13 Mar 2007 17:27 Witam bardzo potrzebuje sprawozdanie z wzmacniacza różnicowego na zaliczenie prosze o pomoc z gory dziekuje
#2 3677817 14 Mar 2007 16:04 JediMaster JediMaster Poziom 17 Posty: 168 Pomógł: 26 Ocena: 6 Pomocny post? (0) Post #2 3677817 14 Mar 2007 16:04 To wszystko zależy od pomiarów jaki robisz. Podaj tabele pomiarowe i schematy to postaramy sie coś napisać. A tymczasem zapraszam na: http://www.elektroda.net/nauka/index.html Pozdrawiam.