Witam. Czy ktos diagnozował problem zapalajacej sie kontrolki ASR?? Mam taki przypadek, ze ABS pracuje bez zarzutu (wiec wykluczam urwane przewody od czujnikow)a kontrolka ASR zapala sie przy pierwszym przyciscieciu pedala hamulca. Dokladniej piszac- odpalam samochod i wszystko jest ok, a jak tylko wcisne pedal hamulca nawet na postoju to zapala mi sie ASR. Co to moze byc i z czym ma zwiazek?? auto nie jest w ruchu, ABS pracuje ok, wiec w czym szukac??