witam mam problem z systemem ARS po odpaleniu jest ok gdy dotknę hamulca zapala się napis BAS i świeci się kontrolka BAS ARS
nie ma żadnych objawów że coś jest nie tak
nie ma żadnych objawów że coś jest nie tak
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam