TV jak w temacie.
Kineskop M68LNH060X.
Po kilku minutach pracy przywiera niebieska katoda do zarzenia. Robi sie niebieska poducha z powrotami i wylacza sie TV.
Widze 2 rozwiazania.
Polozyc na ekranie, podpiac do zarzenia 9V na 30 min i dobrze go opukac po szyjce. Jak wiadomo efekty moga byc rozne, ale kilka udalo mi sie w ten sposob uratowac.
Odizolowac obwod zarzenia od masy (w tym TV da sie to zrobic bez wiekszego problemu.
Jak narazie odizolowalem zarzenie i dziala OK.
Zastanawiam sie nad wadami tego rozwiazania i czy w takiej sytuacji probowac opukiwane, ktore moze pogorszyc sytuacje.
Prosze o wasze zdanie na ten temat
Kineskop M68LNH060X.
Po kilku minutach pracy przywiera niebieska katoda do zarzenia. Robi sie niebieska poducha z powrotami i wylacza sie TV.
Widze 2 rozwiazania.
Polozyc na ekranie, podpiac do zarzenia 9V na 30 min i dobrze go opukac po szyjce. Jak wiadomo efekty moga byc rozne, ale kilka udalo mi sie w ten sposob uratowac.
Odizolowac obwod zarzenia od masy (w tym TV da sie to zrobic bez wiekszego problemu.
Jak narazie odizolowalem zarzenie i dziala OK.
Zastanawiam sie nad wadami tego rozwiazania i czy w takiej sytuacji probowac opukiwane, ktore moze pogorszyc sytuacje.
Prosze o wasze zdanie na ten temat