poszukuje zasepnika dla żyroskopu analogo 16000 z wyjście spi. ogólnie nie musi być identyko byle by miał wyjście cyfrowe może byc i2c,spi,równoległe lub jakie kolwiek inne.
pozdrawiam
pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam