#1 3680278 15 Mar 2007 11:11 pawel pawel Spec od GSM Posty: 3337 Pomógł: 451 Ocena: 40 Autor tematu Post #1 3680278 15 Mar 2007 11:11 Witam jak w temacie potrzebuje wsad pam.24co1 do tego radyjka.
Pomocny post #2 3680549 15 Mar 2007 13:22 foks025 foks025 Poziom 13 Posty: 73 Pomógł: 4 Ocena: 12 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 3680549 15 Mar 2007 13:22 Witam.Proszę bardzo.Pozdrawiam Krzysztof Załączniki: 59504aba.bin (128 Bajtów) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.