Witam
Szukam wsad do pamięci do tego radia jeśli ktoś posiada będę wdzięczny.
Pozdrawiam Krzychu.
Szukam wsad do pamięci do tego radia jeśli ktoś posiada będę wdzięczny.
Pozdrawiam Krzychu.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam