Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dwie karty graficzne na jednym kompie?

16 Mar 2007 11:12 1446 3
  • Poziom 24  
    witam!
    wiem ze temat juz byl omawiany, ale ja mam troszke inny problem.
    mam starego kompa z zintegrowana karta graficzna ati rage. komp nie jest calkiem zly, filmy chodza na nim bez problemu, nawet na dvd. chcialbym podlaczyc go pod TV, ale wiadomo ze zintegrowana karta nie ma tv-out. na plycie glownej mam tylko pci, wiec tylko takie karty wchodza w gre, tylko ze ciezko znalezc w miare dobra karte z tv out za mala kase (np. ati).
    i moje pytanie jest takie:
    czy moglmym podlaczyc byla jaka karte z tv-out, tylko po to zeby obraz byl na telewizorze, ale zeby odtwarzanie filmow bylo wspomagane przez karte zintegrowana ?
    pozdrawiam!
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 19  
    Niektóre płyty obsługują dwie karty graficzne ale jak mówisz ze masz starą to pewnie to nie zda relacji. Jak jedna działa druga jest wyłonczona. Powiem ci że na starym kompie miałem karte S3 trio 4mb z wyjsciem na tv i radził sobie komp bez problemu z filmami.

Dodano po 59 [sekundy]:

Konfiguracja starego kompa to Celerom 400mgh 128ram dysk 8 karte już znasz.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 24  
    Albo rybki albo akwarium.Dajesz GF i z niej jedziesz.Ja mam GF2 i całkiem dobrze sobie radzi z DVD i grami.Ma out-tv. pozdrawiam.jomek
  • Poziom 24  
    masz GF2 na pci?

Dodano po 57 [sekundy]:

moj kpmp to p3 500Mhz, 256 ram, znalazlem karte s3 Virge gx2, ale nie wiem jak ona bedzie sobie radzic z filmami.