Witam.
A oto mój problem. Chciałbym połączyć mojego "blaszaka" z TV, niestety moja karta graficzna nie ma wyjścia TV-OUT. Na allegro widziałem takie kabelki za pomocą których można połączyć PC z TV za pomocą EURO i wejścia od monitora (D-SUB???). Powiedzcie mi czy jest możliwość zrobienia takie kabla samemu, jeżeli tak to czy macie może jakiś schemacik???Czy nie bawić się w robienie kabli tylko kupić gotowca na allegro za 40-50zł???
A i jeszcze jedno, nie wiem czy to ważne: mam telewizor 29'', 50Hz, Elemis...
Proszę o pomoc, z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam
A oto mój problem. Chciałbym połączyć mojego "blaszaka" z TV, niestety moja karta graficzna nie ma wyjścia TV-OUT. Na allegro widziałem takie kabelki za pomocą których można połączyć PC z TV za pomocą EURO i wejścia od monitora (D-SUB???). Powiedzcie mi czy jest możliwość zrobienia takie kabla samemu, jeżeli tak to czy macie może jakiś schemacik???Czy nie bawić się w robienie kabli tylko kupić gotowca na allegro za 40-50zł???
A i jeszcze jedno, nie wiem czy to ważne: mam telewizor 29'', 50Hz, Elemis...
Proszę o pomoc, z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam