Witam , jestem w posiadaniu DVD firmy Denver , po włączeniu odtwarzacza obraz jest czarnobiały
nie zaleznie czy podłącze euro - euro czy do tv euro a w dvd na chinch . Telewizor jest firmy Sanyo o przękątnej 21 cali .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam