Witam.
Posiadam pralkę Polar Rosa PMG 565 po włączeniu jej wyłącznikiem do prądu natychmiast wybija wyłącznik przeciwporażeniowy. Wcześniej ta pralka używana była u moich rodziców gdzie niema wyłącznika przeciwporażeniowego, oczywiście wszystko było w porządku.
Jak i czym sprawdzić, w którym miejscu jest przebicie ?
Posiadam pralkę Polar Rosa PMG 565 po włączeniu jej wyłącznikiem do prądu natychmiast wybija wyłącznik przeciwporażeniowy. Wcześniej ta pralka używana była u moich rodziców gdzie niema wyłącznika przeciwporażeniowego, oczywiście wszystko było w porządku.
Jak i czym sprawdzić, w którym miejscu jest przebicie ?