Wlasnie robie sprawozdanie z tego cwiczenia:
1). jesli ktos by mial jakies informacje na ten temat to prosilbym o udostepnienie
.
2). Robilismy pomiar zwarcia fazy L3 do ziemi i tu moje pytanie:
prad plynacy przez kondensator c1 w moim przypadku wynosi on 0,48A , prad plynacy przez kondensator c2 0,46A a prad pojemnościowy zwarcia doziemnego wynosi 0,82. Z prawa kirchhoffa i1+i2=i3 w tym przypadku tak nie jest dlaczego??
Prosze o szybka pomoc potrzebuje tego sprawka na poniedzialek.
Pozdrawiam
1). jesli ktos by mial jakies informacje na ten temat to prosilbym o udostepnienie
2). Robilismy pomiar zwarcia fazy L3 do ziemi i tu moje pytanie:
prad plynacy przez kondensator c1 w moim przypadku wynosi on 0,48A , prad plynacy przez kondensator c2 0,46A a prad pojemnościowy zwarcia doziemnego wynosi 0,82. Z prawa kirchhoffa i1+i2=i3 w tym przypadku tak nie jest dlaczego??
Prosze o szybka pomoc potrzebuje tego sprawka na poniedzialek.
Pozdrawiam