Z góry przepraszam jeśli wątek jest nie w tym dziale. Działu bardziej pasującego w Serwis Komputery nie znalazłem. A najwięcej ludzi zainteresowanych takim tematem jest właśnie tu w poddziale Sieć Internet, Sieci LAN WLAN
A więc do rzeczy....
Wielu z Was zapewne dostało pismo od TP w którym możemy przeczytać:
"Niedługo nasza usługa zostanie wzbogacona o nowe opcje transferu : zwiekszony upload w opcjach DSL 1000 i DSL2000 do 512kb/s oraz w opcjach DSL4000 i DSL8000 do 800kb/s"
Czy ktoś to potrafi zrozumieć? Bo ja nie więc zadałem pytanie (emailowo).
Treść pytania:
W liście otrzymanym od TP czytam:
"Niedługo nasza usługa zostanie wzbogacona..."
Co dokładnie TP rozumie przez niedługo? Od chwili uwolnienia limitów w neostradzie
na mym łączu w weekendy odczuwam pogorszenie parametrów uslugi. W szczególności
na wysokich portach.
Czy TP by mogło sprecyzować termin oraz wyjaśnić słowo "wzbogacić" bo z listu nie wynika
jednoznacznie czy to będzie nowa opcja do wykupienia czy darmowe zwiększenie uploadu
wszystkim klientom.
Pozdrawiam.
O dziwo odpowiedz dostałem w ciągu 3H co się bardzo im chwali.
Jednak odpowiedz nadal nic nie wyjaśnia. Oto jej treść:
Szanowny Panie,
Pisma informują klientów o planowanych zmianach w ofercie usługi
Internet DSL, która zostanie wzbogacona o nowe opcje transferu. Na obecną
chwilę nie posiadamy konkretnych informacji na temat terminu i zakresu
wprowadzenia tych zmian.
Z poważaniem
Anna (nazwisko skasowałem)
Instruktor
Departament Obsługi Posprzedażnej i Wsparcia Klienta
Dywizja Usługi dla Biznesu
ul. Nowogrodzka 62B, 02-002 Warszawa
tel. 0 800 120 811
Telekomunikacja Polska <<http://www.tp.pl>>
Może ktoś z Was ma jakieś bliższe informacje?
A więc do rzeczy....
Wielu z Was zapewne dostało pismo od TP w którym możemy przeczytać:
"Niedługo nasza usługa zostanie wzbogacona o nowe opcje transferu : zwiekszony upload w opcjach DSL 1000 i DSL2000 do 512kb/s oraz w opcjach DSL4000 i DSL8000 do 800kb/s"
Czy ktoś to potrafi zrozumieć? Bo ja nie więc zadałem pytanie (emailowo).
Treść pytania:
W liście otrzymanym od TP czytam:
"Niedługo nasza usługa zostanie wzbogacona..."
Co dokładnie TP rozumie przez niedługo? Od chwili uwolnienia limitów w neostradzie
na mym łączu w weekendy odczuwam pogorszenie parametrów uslugi. W szczególności
na wysokich portach.
Czy TP by mogło sprecyzować termin oraz wyjaśnić słowo "wzbogacić" bo z listu nie wynika
jednoznacznie czy to będzie nowa opcja do wykupienia czy darmowe zwiększenie uploadu
wszystkim klientom.
Pozdrawiam.
O dziwo odpowiedz dostałem w ciągu 3H co się bardzo im chwali.
Jednak odpowiedz nadal nic nie wyjaśnia. Oto jej treść:
Szanowny Panie,
Pisma informują klientów o planowanych zmianach w ofercie usługi
Internet DSL, która zostanie wzbogacona o nowe opcje transferu. Na obecną
chwilę nie posiadamy konkretnych informacji na temat terminu i zakresu
wprowadzenia tych zmian.
Z poważaniem
Anna (nazwisko skasowałem)
Instruktor
Departament Obsługi Posprzedażnej i Wsparcia Klienta
Dywizja Usługi dla Biznesu
ul. Nowogrodzka 62B, 02-002 Warszawa
tel. 0 800 120 811
Telekomunikacja Polska <<http://www.tp.pl>>
Może ktoś z Was ma jakieś bliższe informacje?