Panowie potrzebuję nagłośnienie do szkoły. Potrzebuję mianowicie
kolumny i statywy pod nie
jakiś powermixer bądź goły mixer ale w tenczas kolumny aktywne(nie chece się bawić w oddzielne końcówki mocy bo to ma podłaczyć przecietny uczeń gimnazjum)
2 mikrofony bezprzewodowe (jekieś w miarę jakosciwe nie te za 20zł tylko coś lepszego) siadła by też jakaś psetka jedna lub dwie. może też
być ze 2 na głowe montowane.
i jakieś okablowanie ale z tym to sobie już poradze
jeszcze ze 2 kablowe ( w tym jakaś pojemnościówka)
nie wiem czy pakować się w w nadstawki+sub czy kupować całe kolumny
musimy tym obleciej małe przedstawienia i dyskoteki szkolne
aha i co najgorsze
kasa na to przeznaczona to jedynie 4000zł
kolumny i statywy pod nie
jakiś powermixer bądź goły mixer ale w tenczas kolumny aktywne(nie chece się bawić w oddzielne końcówki mocy bo to ma podłaczyć przecietny uczeń gimnazjum)
2 mikrofony bezprzewodowe (jekieś w miarę jakosciwe nie te za 20zł tylko coś lepszego) siadła by też jakaś psetka jedna lub dwie. może też
być ze 2 na głowe montowane.
i jakieś okablowanie ale z tym to sobie już poradze
jeszcze ze 2 kablowe ( w tym jakaś pojemnościówka)
nie wiem czy pakować się w w nadstawki+sub czy kupować całe kolumny
musimy tym obleciej małe przedstawienia i dyskoteki szkolne
aha i co najgorsze
kasa na to przeznaczona to jedynie 4000zł