WItam,
mam pytanko Dla Panów. Cóż uszkodzone jest. Posiadam Hollywood DJX-3, jakieś dwa miesiące temu kupiłem go do nauki mixowania. dwa tygodnie temu wróciłem z pracy chciałem muzyczkę sobie zapuścić. Lewa kieszeń normlanie wystartowała, a druga coś świrowała, po minucie sluchania zacieła sie i Lewa kieszeń. W końcu i ona robi to samo. Objawami jest to iż kieszenie się wysuwają i wsuwają taki ruch robią, około 3mm. A jak się wysunie to też tak robi, i w końcu wsunie spowrotem.
Pomóżcie mie ;( ;(
HELP
mam pytanko Dla Panów. Cóż uszkodzone jest. Posiadam Hollywood DJX-3, jakieś dwa miesiące temu kupiłem go do nauki mixowania. dwa tygodnie temu wróciłem z pracy chciałem muzyczkę sobie zapuścić. Lewa kieszeń normlanie wystartowała, a druga coś świrowała, po minucie sluchania zacieła sie i Lewa kieszeń. W końcu i ona robi to samo. Objawami jest to iż kieszenie się wysuwają i wsuwają taki ruch robią, około 3mm. A jak się wysunie to też tak robi, i w końcu wsunie spowrotem.
Pomóżcie mie ;( ;(
HELP