daro17 napisał: potrzebuje sprawozdania , ktore bardzo mi pomoze naprawde
CEL ĆWICZENIA-
POZNANIE SPOSOBÓW POMIARÓW I REGULACJI NATĘŻENIA PRĄDU STAŁEGO
daro_17-17(_at_)o2.pl
u mnie zawsze było najpierw przygotowanie się do ćwiczenia, potem pomiary a na końcu sprawozdanie. Jak robiłeś pomiary skoro nie wiesz jak mierzyłeś??
Zaraz napiszę Ci sprawozdanie, tylko że chyba nie przejdzie jak ktoś przeczyta że regulowałeś prąd od 0 do 100A, w układach których nie ma w pracowni. Zawsze myślałem że sprawozdanie powinno opierać się na wynikach z których płyną wnioski i spostrzeżenia.
napisz jaka szkoła
i nie pogrubiaj tekstu i tak każdy widzi