telefon po grzainu wstal ale nie ma ladowania, sprawdzalem sciezki, czasem zalapie jak go troche po grzeje zacznie ladowac ale jak odlacze i podlacze od nowa to znowu nie laduje, wina softu moze? bo wgralem orginalny wiec powinno byc ok
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam