logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 3310 po zalaniu: brak ładowania mimo naprawy i wgrania oryginalnego softu

Repciu 22 Mar 2007 01:04 1178 3
ADVERTISEMENT
  • #1 3705373
    Repciu
    Level 27  
    Posts: 1345
    Help: 45
    Rate: 81
    telefon po grzainu wstal ale nie ma ladowania, sprawdzalem sciezki, czasem zalapie jak go troche po grzeje zacznie ladowac ale jak odlacze i podlacze od nowa to znowu nie laduje, wina softu moze? bo wgralem orginalny wiec powinno byc ok
  • ADVERTISEMENT
  • #2 3705665
    sashxxx
    Level 17  
    Posts: 307
    Help: 14
    Rate: 19
    zobacz . moze sie przyda :) sprawdz czy sa przejscia
    Attachments:
    • 3310-podłącz ładowarkę.rar (62.27 KB) You must be logged in to download this attachment.
  • ADVERTISEMENT
  • #3 3705784
    Repciu
    Level 27  
    Posts: 1345
    Help: 45
    Rate: 81
    juz doszedlem czego nie laduje nie ma tego przejscia http://www.infonokia.pl/img/HWNokia/3410%20Reconnect%20Charger.jpg
    jak chcialem przejście zrobic to przypadkowo wylutowalem rezystor nie ten R22 tylko ten drugi i jeszcze ten element obok nie wiem co to jest i nie wiem do czego on sluzy nie mam zielonego pojecia jak to spowrotem polaczyc probowalem HA ale ciezki, kolbówką ciężko bo mam za duży grot, ma ktos jakis patent na lutowanie takich elementów? i czy ten drugi element kolo tego rezystora malego z 4 nozkami ma znaczenie ktora strona go przylutuje za co odpowiada ten element ?
  • #4 3705815
    plitom
    Level 28  
    Posts: 1437
    Help: 70
    Rate: 35
    Musisz kolego poćwiczyć na szrotach to lutowanie bo tu żadnego patentu nie potrzeba
ADVERTISEMENT