mam prośbę żeby ktoś mi dosyć szczegółowo(rezystacja,ile ma mocy i z czego jest zrobione itd) opisał dwa rezystory.
1omg
MŁT-1
22k
76
2 jest to rezystor cztero kolorowy,a kolory to:brązowy,czarny żółty i złoty.
bardzo by prosił o pomoc i był bym wdzięczny.z góry dziękuje
1omg
MŁT-1
22k
76
2 jest to rezystor cztero kolorowy,a kolory to:brązowy,czarny żółty i złoty.
bardzo by prosił o pomoc i był bym wdzięczny.z góry dziękuje