Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co wybrać w Erze? Telefon do dzwonienia. Inny operator?

jarma_legia 23 Mar 2007 21:53 959 4
    jarma_legia
    Level 14  
    Kończy mi się umowa i mogę wybrać nowy telefon. Mam abonament za 20zł w Erze, przez całą umowę zbytnio nie przekraczałem abonamentu, miałem rachunki zawsze w granicach do 30zł. Potrzebuje telefonu do dzwonienie, nie musi być wyposarzony we wszystkie bajery, najlepiej jakaś Nokia. Co mi polecacie tak do 200zł? A może zerwać umowę i przeniśc się do innego operatora ?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    netserfer
    Level 18  
    różnice między operatorami są minimalne.

Jeżeli jestes zadowolony z usług ery i decydujesz to napewno warto skorzystać z promocji dla abonentow przedłuzajacych umowe. zawsze to jakieś kilka złoty zysku względem tego co dostałbyś na starcie w innej sieci.

Jeżeli jednak chciałbyś zmienić operatora to ja polecam plusa. Orange moim zdaniem ma najsłabszą ofertę cenową/jakościowa i telefony też niespecjalne mieli. (rozenanie z listopada)

Jeżeli chodzi o telefony to
    odradzam motorole ze wzgledu na fatalnie zaprojektowane menu.
    nokie ostatnio maja jakies dziwne polaczenia opcji (bt, niezły aparat ale 3mb pamięci)
    sony ericson jest niezły i niedrogi (mnostwo k310i w plusie ludzie biorą)
    sagem = szajs i tak jest od wielu lat i raczej nic się niezmieni
    jarma_legia
    Level 14  
    No wolałbym zostać w erze. Nie wiecie gdzie na stronie ery znajde cennik z telefonami ? Mam coś takiego http://era.pl/index.php?id=a_w_promo§ion=indy ale to jakaś lipa. Nie wiem skąd takie ceny (chyba w jakimś zajebistym abonamencie) Gdzie znajde cennik telefonów w abonamencie za 20zł???????????
    michał1201
    Level 18  
    Najlepiej napisz maila do Ery w tej sprawie. Przyśla Ci cały cennik z telefonami. Ja tak zrobiłem 3 miesiące temu.
    Ceny telefonów sa zależne od wysokości abonamentu jaki wybierzesz.
    Romek_xx
    Level 24  
    Nie sugerowałbym się zbyt bardzo cennikiem aktualnych ofert. Jeśli masz fona w Erze i chcesz przedłużyć umowę, to konsultant według Twojego planu taryfowego i rachunków jakie płacisz zaproponować Ci może inne rozwiązanie. Ja w Idei po przedłużeniu umowy dostałem (ponad rok temu) np. C75 za 8,50 i 83 minuty (33 poza sieć i 50 w sieci na stacjonarne. Naliczanie sek.) za abonament 25 złotych, oraz dodatkowo przez 10 miesięcy 100 smsów/mies. gratis.... nie ma takiej oferty w pakiecie jak chciałbyś kupić.
    Skontaktuj się z BOK w Erze i zapytaj konsultanta jaką propozycję dostałbyś jako zachętę do przedłużenia umowy.
    Jeśli chciałbyś przenieść się do innej sieci, sprawdź oferty migracyjne w innych sieciach (była kiedyś taka oferta Kameleon w Plusie, w Idei i Erze też dla osób chcących przejść z konkurencyjnej sieci też były)... ale warunek: Musisz być jeszcze abonentem konkurencji i po podpisaniu umowy z inną siecią składasz rezygnację ze swojej obecnej. Kiedyś przeszedłem do Plusa z jednym ze swoich telefonów i było to taniej niż zostać w Erze. Obecnie mam Ideę dla tego że zaproponowali mi opłacalne rozwiązanie, a dużo kolegów ma w Idei i taniej wychodzą mi połączenia.