Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch cooler. Chłodziarka zaczęła grzać i pracuje o wiele głośniej.

25 Mar 2007 08:34 3453 8
  • Poziom 2  
    Witam!
    Mam lodówkę marki Bosch Cooler i od niedawna zauważyłem że od kilku dni przestała pracować poprawnie. Zamrażarka działa poprawnie ,ale ale chłodziarka zamiast chłodzić to po prostu zaczeła grzać i pracuje o wiele głosniej prosze o jak najszybsza odpowiedz HELP Me przed świętami:|:cry::!::!:
  • Poziom 18  
    Najprawdopodobniej masz ubytek freonu,w chłodziarce.Zamrażalnik pracuje prawidłowo bo w tej lodówce chyba są dwie sprężarki i dwa oddzielne obwody chłodzenia.Napisz czy masz jedną sprężarkę czy dwie.Sam raczej tego nie naprawisz jeśli nie masz narzędzi i doświadczenia,koszt uzupełnienia lodówki freonem to 150-200zł.Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    W chwili obecnej niemoge znalesc informacji o 1 cz 2 obwodach chłodzenia
    ale uszczelki i obudowa lodowki zaczęły być bardzo gorące
    Prosze o jak najszybsza odpowiedz
  • Poziom 18  
    Z tyłu lodówki masz jeden czy dwa agregaty?
  • Poziom 2  
    Jesli chodzi ci o siatke za lodowka to jest tylko jedna
  • Poziom 18  
    Popatrz w dół czy masz dwie czy jedną bańkę.Jeśli są dwie to też masz dwa termostaty do regulacji temperatury osobno dla lodówki,a osobno dla zamrażalnika.
  • Poziom 2  
    Mam 1 banke
  • Poziom 18  
    To trochę dziwna sytuacja zwłaszcza,że twierdzisz że zamrażalnik działa prawidłowo.Jedyne co mi przychodzi do głowy to niedrożność przewodów,lub ubytek freonu który już do lodówki nie dochodzi.Tak jak wcześniej pisałem sam tego nie zrobisz i musisz wezwać serwis.Pozdrawiam.
  • Poziom 18  
    Witam prawdopodobnie zapchany układ i rozprężenie gazu masz niewtym miejscu. wezwij fachowca jak pisał poprzednik .Pozdrawiam