Ponieważ nie jestem zbyt "oczytany" w temacie przestrojeń, chciałem sie szanownych kolegów zapytać:
czy by przestroić ten magnetowid wystarczy wymienić kwarc X712 5,5 MHz (schemat EG) na 6,0 MHz (schemat B) oraz cewkę-rafko T711 z "EIS5EC004A" na "EIS5EC008A", czy może jeszcze coś?
I czy wogóle taka cewkę-trafko można kupić w detalu, bo myślę że z kwarcem nie będzie kłopotu.
Dołączam wycinki schematów (jeżeli ktoś by nie miał serwisówki zamieszzconej na elektrodzie) TV demodulatora w wersji NV-J35EG i NV-J35B
A dla samej wiedzy:
posiadam "płytke" wymontowana z trupa TV służącą do "utworzenie" foni równoległej - jak ją ewentualnie podłączyć (gdzie sie wpiąć) do tego magnetowidu?
czy by przestroić ten magnetowid wystarczy wymienić kwarc X712 5,5 MHz (schemat EG) na 6,0 MHz (schemat B) oraz cewkę-rafko T711 z "EIS5EC004A" na "EIS5EC008A", czy może jeszcze coś?
I czy wogóle taka cewkę-trafko można kupić w detalu, bo myślę że z kwarcem nie będzie kłopotu.
Dołączam wycinki schematów (jeżeli ktoś by nie miał serwisówki zamieszzconej na elektrodzie) TV demodulatora w wersji NV-J35EG i NV-J35B
A dla samej wiedzy:
posiadam "płytke" wymontowana z trupa TV służącą do "utworzenie" foni równoległej - jak ją ewentualnie podłączyć (gdzie sie wpiąć) do tego magnetowidu?