Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trzy telewizory - trzy dekodery - trzy abonamenty ?

31 Mar 2007 22:17 4361 8
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam w domu trzy telewizory i chciałbym na każdym odbierać Cyfrę , Polsat lub N (jeszcze się zastanawiam) . W związku z tym mam pytanie ,czy do każdego telewizora muszę mieć oddzielny dekoder i za każdy płacić oddzielnie abonament ? Czy można ,zgodnie z prawem ,odbierać np. Polsat na kilku TV płacąc jeden abonament ? Jeżeli tak to jaki sprzęt jest do tego potrzebny ? Pozdrawiam .
  • Poziom 20  
    Witam
    temat poruszany bardzo często użyj przycisku szukaj
  • Poziom 11  
    Jeżeli chodzi o Polsat to idzie rozdzielic ale musisz z karty wyciągnac boxkey wtedy postawisz serwer i będziesz mógł ogładac na kilku TV.Jeżeli chodzi o boxkey to tylko z starszych tunerów.
  • Poziom 9  
    Dziękuję za szybką odpowiedź . Czy taki splitter jest zgodny z prawem ? Sygnał będzie tylko w domu jednorodzinnym . Czy nie będzie problemu z sygnałem po jakimś czasie w tego typu urządzeniach ? Czy operator nie zablokuje mi tego urządzenia ? Lub jeżeli będzie zmieniał klucze to to urzędzenie nadal będzie działało ? Chciałbym ,żeby to było legalne .
  • Poziom 11  
    Jeżeli sygnał będzie rozdzielony tylko w twoim domu to jest to zgodne z prawem.Nie będzie problemów dostawca nic tobie nie zrobi.
  • Poziom 35  
    pluto19 napisał:
    Jeżeli chodzi o Polsat to idzie rozdzielic ale musisz z karty wyciągnac boxkey wtedy postawisz serwer i będziesz mógł ogładac na kilku TV.Jeżeli chodzi o boxkey to tylko z starszych tunerów.

Rozdzielenie polsatu jest niezgodne z prawem.
    @rashiri chodzi o to zeby było legalne.
    Tylko C+ mozna podzielić zgodnie z prawem w obrębie własnego domu.
  • Poziom 9  
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi . Bardzo mi pomogły . Czy przy zmianie kluczy przez operatora po prostu programuje się klientów w serwerze na nowo i to wszystko ? Jednym słowem czy utrzymam ten cały system w ciągłej sprawności ,oczywiście pomijając uszkodzenia mechaniczne ?