w wzmacniaczu który mam są 2x tda 2030 co daje mi moc 15W/8Ω a zasilany jest transformatorem TS90/16 i czy moge te tda2030 zastąpic na tda 2050 bez żadnych przeróbek no i czy moc na wyjścu wzrośnie??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammateusz16-17 napisał:a czy da rade bez większych przerubek wstawic 2051??
Dodano po 1 [minuty]:
a czy bez większych przerubek da rade wstawic tda 2051??
transpacyfic93 napisał:Moc, jeżeli w TDA2050 jest wyższa to naturalnie wzrośnie, ale może się aplikacja nie zgadzac, wyprowadzenie elementów.
Polecam TDA2030A. Osiąga moc do 30 W, a wyprowadzenia są CHYBA... takie same
transpacyfic93 napisał:Katalogowe napięcie TDA2030 wynosi 18 V, więc trudno żeby wytrzymał te 25 V