Witam
Jestem kiepski w telewizorach bo naprawiam kserokopiarki,
Poziomy pas w AXIONIE nie rozbierałem tego jeszcze ale mysle ze padło odchylanie, może jakies sugestie kolegów co tam pada no i co nalezy wymienic (pozatym co sie ewidentnie sfajczyło
) Schemat mam.
Może to jakaś typowa banalna dla wtajemniczonych usterka wiec prosiłbym o pomoc. Dziekuje za każda odpowiedz
i pozdrawiam
Jestem kiepski w telewizorach bo naprawiam kserokopiarki,
Poziomy pas w AXIONIE nie rozbierałem tego jeszcze ale mysle ze padło odchylanie, może jakies sugestie kolegów co tam pada no i co nalezy wymienic (pozatym co sie ewidentnie sfajczyło
Może to jakaś typowa banalna dla wtajemniczonych usterka wiec prosiłbym o pomoc. Dziekuje za każda odpowiedz