witam. niewiedzialem gdzie zalozyc temat :/ posiadam skuter i chcialbym do niego wbudowac predkosciomierz cyfrowy. poprostu wyswietlacz itp. moglby mi ktos pomoc? jakies schematy albo cos? kola sa 12-calowe niewiem czy to ma jakis wplyw. uklad moze rowniez zawierac obrotomierz
prosze o pomoc