Witam.
Chciałbym zrobić prosty układ wzmacniacza zasilającego muzykę z odtwarzacza MP3.
Wzmacniacz chcę wykorzystać w skuterze, tak więc musi być zasilany 12V, moc jego nie większa niż 2x20W. Zależy mi na tym, aby był dość prosty w budowie (nie skomplikowany schemat) ponieważ nie mam za dużo miejsca na układ.
Bardzo bym prosił o jakieś wytyczne, schematy i/lub linki, ponieważ to co znalazłem w bazie schematów audio nie spełnia moich wymagań.
Pozdrawiam
Chciałbym zrobić prosty układ wzmacniacza zasilającego muzykę z odtwarzacza MP3.
Wzmacniacz chcę wykorzystać w skuterze, tak więc musi być zasilany 12V, moc jego nie większa niż 2x20W. Zależy mi na tym, aby był dość prosty w budowie (nie skomplikowany schemat) ponieważ nie mam za dużo miejsca na układ.
Bardzo bym prosił o jakieś wytyczne, schematy i/lub linki, ponieważ to co znalazłem w bazie schematów audio nie spełnia moich wymagań.
Pozdrawiam