Niesprawność polega na tym, że po włączeniu pali się lampka ale nic poza tym. Nie pobiera wody. Sprawdziłem obecność napięcie na elektrozaworze oraz na module elektroniki DMPA 10 H7. Triak odpowiedzialny za włączenie elektrozaworu milczy. Zamieniłem na wszelki wypadek triaka chyba od pompki ale bez skutku. Dalej nie mam pojęcia co zmierzyć, aby się upewnić czy elektronika sprawna.