Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer cały czas coś wysyła!!!!

07 Kwi 2007 18:57 2749 3
  • Poziom 20  
    Witam od wczoraj mam taki problem że mój komputer od momentu połączenia się z neostradą cały czas coś wysyła,troche to denerwujące bo strasznie zapycha mi łącze,nie mam żadnego firewalla,może znacie bezpłatny program w którym będe mógł zablokować wysyłanie,dopiero wtedy kiedy będe chciał coś wysłać to kliknę w jakąś opcję i już.Może coś polecicie???Z góry dzieki!!!PzDr!!!!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    otwórz ten link: http://upload.dvhk.pl/
    na dole w wyszukiwaniu plików wpisz dokładnie tak :
    *stachu*
    wyświetli się tylko jeden wynik wyszukania. Pobierz plik rozpakuj, będą 2 pliki jeden plik to dodanie informacji do rejestru systemu drugi to plik instalacyjny. po zainstalowaniu i dodaniu info do rejestru uruchom program na początek wejdź w update wciśnij check for updates potem download updates jak już zaktualizujesz program wciskasz wyszukiwanie jak znajdzie remove selected items. I tu prawdopodobnie twój problem będzie rozwiązany na koniec możesz kompa przeresetować.

teraz coś więcej na temat procesów odbywających się bez naszej wiedzy.
    Start/uruchom/cmd
    netstat -ano

teraz ctrl+ alt+del

zakładka procesy
    na górze menu widok/wybierz kolumny
    włączyć PID

teraz zobaczyć z konsoli cmd Procesy które uzyskują dostęp na zewnątrz porównując PID.
  • Poziom 20  
    Dzięki!!!

Ale niestety to nic nie pomogło!!!!!!!!!!!!!!Dalej jak było tak jest,znalazło mi jedynie takie coś: Microsoft.WindowsSecurityCenter_disabled a puzniej wyskoczyło takie coś: komunikat od SYSTEM dla Alert.Nie wiem co mam dalej robić!!!!!!!!!!!

Dodano po 2 [godziny] 41 [minuty]:

Dzięki wszystkim!!!Właśnie zainstalowałem Avast i komp elegancko chodzi,nic nie wysyła i przy okazji usunął mi wirusy!!!Poza tym mam cały czas ochronę i nic nie powinno się dziać!!!

Pozdrawiam!!!!