Jestem w elektronice zielony. Za to posługiwałem się ASM'em pod pecety.
Obecnie chciałbym zaprogramować AT90S2313, i zlutowałem sobie programatorek ISP. Tyle że nie chcę ne razie programowaći wolałbym mieć w kompie wirtualny AT90S2313.
Czy istnieje jakiś emulator emulujący AT90S2313 i umożliwiający pisanie programików w asm'ie pod atmele?
Najlepiej jakby to było coś w rodzaju CircuitMaker'a.
Jestem początkujący i dopiero się uczę pisania w ASMie pod atmele, więc proszę o wyrozumiałość jeśli moje pytanie wyda się Wam głupie.
A przy okazji chciałbym tam obsługiwać interfejs 1-wire i DS18s20.
Z góry dzięki.
Obecnie chciałbym zaprogramować AT90S2313, i zlutowałem sobie programatorek ISP. Tyle że nie chcę ne razie programowaći wolałbym mieć w kompie wirtualny AT90S2313.
Czy istnieje jakiś emulator emulujący AT90S2313 i umożliwiający pisanie programików w asm'ie pod atmele?
Najlepiej jakby to było coś w rodzaju CircuitMaker'a.
Jestem początkujący i dopiero się uczę pisania w ASMie pod atmele, więc proszę o wyrozumiałość jeśli moje pytanie wyda się Wam głupie.
A przy okazji chciałbym tam obsługiwać interfejs 1-wire i DS18s20.
Z góry dzięki.