Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Koncepcja car audio - prośba o opinię

09 Kwi 2007 21:12 1370 8
  • Poziom 10  
    Witajcie

W swoim aucie mam radio Alpine 9846 (dwa wyjścia na wzmacniacz). Do tego mam suba Hertz ES 200. Głośniki przednie to sinuslive SL-160.

Wpadłem na pomysł aby kupić taki sprzęt:

Sinuslive SLA 5505

Koncepcja 5 kanałów jest według mnie bardzo dobra w przypadku tego wzmacniacza. Przednie głośniki na nowych przewodach zapodałbym na 2 kanały w mostku ewentualnie 2 z 4 dostępnych.

Na suba podpiąłbym ES 200.

Wzmacniacz ma wiele możliwości regulacji, podbicia i inne ciekawe dodatki pozwalające idealnie zgrać taki zestaw. Do tego pozwala na pociągnięcie kabla jednego 16 mm2 bez żadnych dodatkowych prac.
    Dodatkowo nie wymusza stosowania 4 wyjść z radia. Posiada gain na suba zdalny przewodowy co jest bardzo praktyczne w przypadku mp3 o różnym wysterowaniu. Wzmacniacz mogę zdobyć za 600 zł.

Co Wy na to?
    Może ktoś napotka na jakieś przeszkody których ja nie zauważyłem.

Z góry dzięki.

Piotr
  • Poziom 12  
    Ja osobiście bym go nie brał
    za 600 zł możesz sobie znaleźć lepszy wzmacniacz
    coprawda może nie 5kanałowy ale zdecydowanie mocniejszy.
    Pozdr.!
  • Poziom 10  
    Mr-G napisał:
    Ja osobiście bym go nie brał
    za 600 zł możesz sobie znaleźć lepszy wzmacniacz
    coprawda może nie 5kanałowy ale zdecydowanie mocniejszy.
    Pozdr.!

No właśnie mało siły. Wszedł mi do głowy jeszcze ten:

Blaupunkt GTA 480.

W podłączeniu 3 kanały dawałby radę a do tego ma wejście na mp3 a ja nie mam wejścia w radiu.

Ten chyba jest najprzyjemniejszy choć różne są opinie o GTA.

Piotr
  • Poziom 26  
    przystanę na zdaniu mr-g carpower 1502 jest znacznie atrakcyjniejszy od tego co podałeś, a linków do allegro sie nie wysyła bo regulamin nie pozwala
  • Poziom 12  
    Osobiście chyba od tego GTA 480 bym już wolał THA 280 (tańszy o połowe i więcej mocy)
    A tak ogólnie to polecałbym (jak już wspomniał kivlov) CP 1502
    Wpisz na allegro 1502 to odrazu Ci znajdzie :) cena 429
    Jak pogadasz z pewnym osobnikiem z forum o nicku Ireq o ile dobrze pamiętam mozesz go mieć za 350 (oczywiście nówke)
  • Poziom 26  
    no właśnie jeszcze nie doczytałem mr-g posta a już chciałem wspominać o irku. Tak więc POLECAMY z MR-G CARPOWER 1502 (2x250RMS, 1x500RMS 4Ohm, ale podobno już są coraz gorsze i nie maja tych 500rms zależy kto jak trafi )
  • Poziom 12  
    dokładnie :)
    Ale nie przejmuj sie różnice nie są nie wiadomo jak wielkie - & mimo wszystko polecamy
    Pozdr.! :]
  • Poziom 26  
    no nie są takie straszne:) ale za ta cenę za nówkę nie ma co wybrzydzać

oki idę spać bo jestem zmęczony, nareszcie koniec postu wiec wiadomo, ale to taka dygresja
  • Poziom 10  
    kivlov napisał:
    no nie są takie straszne:) ale za ta cenę za nówkę nie ma co wybrzydzać

oki idę spać bo jestem zmęczony, nareszcie koniec postu wiec wiadomo, ale to taka dygresja

Siemka

Wiedziałem że tutaj odpowiedź będzie najszybsza i najbardziej rzeczowa. Chyba zdecyduję się na THA 280 lub jak się tanio dopadnie to THA 480.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Piotr