Witam wszystkich na forum.
Mam problem z Sony CDX 2500R. Radio pracuje normalnie, gdy przełączę na CD to brak głosu - płyta kręci sie, natomiast gdy włączę przewijanie z podsłuchem to CD gra - słuchać przyspieszony dżwięk z płyty.
Dziękuję z wszystkie uwagi.
Mam problem z Sony CDX 2500R. Radio pracuje normalnie, gdy przełączę na CD to brak głosu - płyta kręci sie, natomiast gdy włączę przewijanie z podsłuchem to CD gra - słuchać przyspieszony dżwięk z płyty.
Dziękuję z wszystkie uwagi.