Witam.
Moj problem z tym radiem polega na tym, ze nie zawsze czyta ono plyty (nie wazne czy tloczone czy wypalane). czasem gdy dzialajaca plyta sie skonczy i przewinie do poczatku radio nie chce jej czytac. Czyscilem juz soczewke (plyta ze 'szczotka'), jednak problem powraca. Co moze byc przyczyna?
Aha. Jesli ktos moglby poratowac instrukcja/scematem, to bylbym wdzieczny.
aha. radio podlaczone w samochodzie pobiera 0,4 A (wylaczone) ... czy to nie jest troche za duzo?
Moj problem z tym radiem polega na tym, ze nie zawsze czyta ono plyty (nie wazne czy tloczone czy wypalane). czasem gdy dzialajaca plyta sie skonczy i przewinie do poczatku radio nie chce jej czytac. Czyscilem juz soczewke (plyta ze 'szczotka'), jednak problem powraca. Co moze byc przyczyna?
Aha. Jesli ktos moglby poratowac instrukcja/scematem, to bylbym wdzieczny.
aha. radio podlaczone w samochodzie pobiera 0,4 A (wylaczone) ... czy to nie jest troche za duzo?