Witam wszystkich, mam auto Vectre z 99r i radio CAR300(d)
lecz w auci ktoś uciął kostke odpowiedzialna za komunikacje z wyświetlaczem .
wystaja z auta takie kabelki:
biały w ekranie
żółty w ekranie
zielony i biały w jednej koszulce
niebieski
i cztery brązowe z białym paskiem
czy ktos wie gdzie są sygnały SDA SCL MRQ i DIAGNOSE ??
przypuszczam że SDA ISCL będą to te w ekranie
za pomoc dziękuje
pozdrawiam Van
lecz w auci ktoś uciął kostke odpowiedzialna za komunikacje z wyświetlaczem .
wystaja z auta takie kabelki:
biały w ekranie
żółty w ekranie
zielony i biały w jednej koszulce
niebieski
i cztery brązowe z białym paskiem
czy ktos wie gdzie są sygnały SDA SCL MRQ i DIAGNOSE ??
przypuszczam że SDA ISCL będą to te w ekranie
za pomoc dziękuje
pozdrawiam Van