Mam silnik jak w tytule jest wykruszny ząb koła od rozrządu czy ktoś mógłby doradzić jak złożyć silnik po wymianie w/w tak żeby rozrząd był ustawiony prawidłowo a także jak się ustawia zapłon takiego silnika .Nadmieniam że silnik trafił do mnie w kawałkach bo gdybym sam rozbierał nie było by pewnie tego problemu .Prosze o ewentualne podpowiedzi i sugestie , silnik 3,5 HP Briggs Stratton.Uszanowanie !
