Witam!!!
Mam okazje kupić wieże AIWA CX-80M za 30 zł (może troche starguje) sprowadzoną z Niemiec, tzw. wystawka.
Problem jest taki, że po podłączeniu wieza nie działa tzn nic sie nie zapala i nie reaguje na przyciski.
Byćmoże to wina spalonego bespiecznika, (nie pozwalają zdjąć obudowy)
Co o tym sądzicie???
P.S. Wie ktoś jaka moc ma ta wieża???
Mam okazje kupić wieże AIWA CX-80M za 30 zł (może troche starguje) sprowadzoną z Niemiec, tzw. wystawka.
Problem jest taki, że po podłączeniu wieza nie działa tzn nic sie nie zapala i nie reaguje na przyciski.
Byćmoże to wina spalonego bespiecznika, (nie pozwalają zdjąć obudowy)
Co o tym sądzicie???
P.S. Wie ktoś jaka moc ma ta wieża???