Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda felicia 1.3 MPI brak świateł mijania i długich

17 Kwi 2007 19:15 6971 7
  • Poziom 14  
    Witam mam taki problem w felici. załaczam swiatła krótkie zapala sie kontrolka ze wszystko ok ale swiatła nie swiecą. Po przelączeniu na długie tak samo jest kontrolka ale nie świecą. Bezpieczniki w porzadku , reflektory tez, jak właczam krotkie to przekaźnik od nich tyka wiec jest ok. Tylko podczas przełączania na długie nic nie tyka. Podejrzewam ze to jest przekaźnik krotkie /długie tylko nie wiem ktory to? R4 czy R5 czy WW czy ktory.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 20  
    Ten z tektory.
    Wymień żarówki. Uprzedzając pytanie czy moŋły się na raz spalić, odpowiadam- nie.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 14  
    Który? żarówki sa w porzadku sprawdziłem w innym aucie.
  • Poziom 14  
    pomoze ktoś?
  • Poziom 26  
    przełącznik przy kierownicy
    wypalone styki !
  • Pomocny post
    spec od auto-elektro
    Przekaźnikiem świateł jest R-1/ lewy dolny róg/ natomiast musisz sprawdzić czy po włączeniu świateł masz napięcie na bezpiecznikach 7,8 -krótkie lub 9,10 -długie. Jeżeli tak to szukasz na instalacji w kierunku lamp, jeżeli nie to w stronę przełącznika pod kierownicą.P
  • Poziom 14  
    ktory to przełącznik przy/pod kierownicy(ą)? chodzi o przełacznik zespolony? cze przycisk 2 od lewej po lewej stonie kierownicy?

Przekaxnik R1 reaguje działa normalnie gdy naciskam przycisk od swiateł mijania.
  • spec od auto-elektro
    To sprawdź czy masz prąd na bezpiecznikach.P