Witam.
W peugeocie 206 1,6 98r po wlaczeniu zaplonu wskazowka temp wody 2 razy szybko dochodzi do maximum i pozniej wraca na poczatek. Nie pokazuje wogole temperatury wody podczas jazdy :/ Czujnik od wody wymieniony i dalej to samo :/ (tam sa 3 czujniki - jeden od wentylatora, drugi od sterowania wtryskiem, trzeci od wskaznika) - przynajmniej tak mi sie wydaje.
Spotkal sie ktos z ta usterka ? jesli tak prosze o podpowiedz.
W peugeocie 206 1,6 98r po wlaczeniu zaplonu wskazowka temp wody 2 razy szybko dochodzi do maximum i pozniej wraca na poczatek. Nie pokazuje wogole temperatury wody podczas jazdy :/ Czujnik od wody wymieniony i dalej to samo :/ (tam sa 3 czujniki - jeden od wentylatora, drugi od sterowania wtryskiem, trzeci od wskaznika) - przynajmniej tak mi sie wydaje.
Spotkal sie ktos z ta usterka ? jesli tak prosze o podpowiedz.