Neostrada chodzi na jednym i drugim ale nie możemy przegladac swoich plików nawzajem na koputerach chociaż dyski są udostępnione.
Komunikat się pojawia nie masz uprawnień ???
Router delinka.
To jak towarzysze pomożecie !!!
Komunikat się pojawia nie masz uprawnień ???
Router delinka.
To jak towarzysze pomożecie !!!