mam problemy ze skrzynia przy ruszaniu z D szarpie a na R jest wszystko ok i przy dodaniu gazu na wyzszym biegu nie redukuje tylko wchodzi na wysokie obroty i nie idzie za pomoc z gory dziekuje
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam