Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z zatwierdzeniem kodu Radio blaupunkt stockholm rcr

strzala0001 19 Apr 2007 22:10 2816 5
 • #1
  strzala0001
  Level 2  
  Posiadam kod do radia, niestety nie potrafie go wprowadzic. Włączam radio, pojawia sie napis kode, wpisuje kod i ........... i nic. Zatwiedzam i klawiszem »» jak tez i ^ ale nic. Prosze o pomoc. Z gory dzieki
  Łukasz
 • #2
  picador
  Level 33  
  RCR ??

  pojawia się napis "Cod"

  w RCR zazwyczaj potwierdza się ^ lub 6

  możesz mieć też uszkodzoną klawiaturę
 • #3
  SlaweK
  Level 43  
  Nie ma żadnej reakcji czy wskakuje znów Code ? JEśli tak to masz zły kod, jeśli nie ma żadnej reakcji to uszkodzoną klawiaturę bo dobre klawisze opisałeś. Pewnie to RCR42 ?

  SławeK
 • #4
  strzala0001
  Level 2  
  Tak to model rcr 42. Kod wpisuje tylko nie moge go zatwierdzic. Klawiatura numeryczna działa bo wpisuje kod bez problemu. Byc moze zacina sie wiec klawisz zatwierdzajacy. Dzieki i pozdrawiam.
  Łukasz
 • #5
  darekWoj
  Level 14  
  Witam!W ten sposub zachowuje się radio z kartą (jak niema karty w czytniku).Sprawdz co się dzieje przy blędnym kodzie(czy można zatwierdzić ">" )?
 • #6
  picador
  Level 33  
  tu nie chodzi o kartę ...

  w tym modelu na 100% potwierdzasz >>
  aby sprawdzić czy działa ten przycisk , wciśnij go i w tym czasie wprowadzaj kod przyciskami 1,2,3,4 , jeżeli nie bedziesz mógł zmieniać wartości znaczy że przycisk >> jest sprawny , jezeli pozostrałem klawisze będą dziłały znaczy że masz jaką przerwę na klawiaturze ewentualnie sam switch >>