Witam Kolegów
Problem jest taki ze odtwarzacz tylko wysuwa tackę i nic wiecej nie robi. Ani nie wsunie, nawet nie zakręci tymi tackami. Wygląda na to ze procek nie dostaje informacji ze tacka jest juz wysunieta dlatego nie chce jej wsunąć. Mechanizm caly rozebrałem i zadnego uszkodzenia ani przestawienia tych zębatek nie zauważyłem. Nawet jak palcem pokręce tymi zębatkami to wszystko dziala, a w momencie załączenia do sieci głupieje. Posprawdzałem switche i przewody ale tam tez wszystko ok. O co chodzi ?
Dzięki za zainteresowanie
Problem jest taki ze odtwarzacz tylko wysuwa tackę i nic wiecej nie robi. Ani nie wsunie, nawet nie zakręci tymi tackami. Wygląda na to ze procek nie dostaje informacji ze tacka jest juz wysunieta dlatego nie chce jej wsunąć. Mechanizm caly rozebrałem i zadnego uszkodzenia ani przestawienia tych zębatek nie zauważyłem. Nawet jak palcem pokręce tymi zębatkami to wszystko dziala, a w momencie załączenia do sieci głupieje. Posprawdzałem switche i przewody ale tam tez wszystko ok. O co chodzi ?
Dzięki za zainteresowanie