#1 3806849 21 Kwi 2007 08:49 marzio marzio Poziom 16 Posty: 259 Pomógł: 1 Autor tematu Post #1 3806849 21 Kwi 2007 08:49 Hej. Nie wiecie jakim programem oglądać film rmvb i napisy (TXT). Bo mam film po francusku (rmvb) i napisy do niego
#2 3806891 21 Kwi 2007 09:11 erian erian Poziom 21 Posty: 346 Pomógł: 41 Ocena: 21 Pomocny post? (0) Post #2 3806891 21 Kwi 2007 09:11 zainstaluj real alternative i otwórz film a all playerze
#3 3806956 21 Kwi 2007 09:38 neig555 neig555 Poziom 17 Posty: 316 Pomógł: 4 Ocena: 61 Pomocny post? (0) Post #3 3806956 21 Kwi 2007 09:38 używam CPlayer2 (nie trzeba instalowac)
#4 3807003 21 Kwi 2007 09:58 Arturo2005 Arturo2005 Poziom 33 Posty: 1892 Pomógł: 149 Ocena: 484 Pomocny post? (0) Post #4 3807003 21 Kwi 2007 09:58 AllPlayer i pakiet kodeków - otwieram wszystkie formaty
#5 3807022 21 Kwi 2007 10:05 Majtol Majtol Poziom 13 Posty: 98 Pomógł: 3 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #5 3807022 21 Kwi 2007 10:05 Vplayer + zestaw kodekow i nie ma problemu z zadnym formatem
#6 3807169 21 Kwi 2007 10:57 marzio marzio Poziom 16 Posty: 259 Pomógł: 1 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #6 3807169 21 Kwi 2007 10:57 Dzięki wszystkim:D Już obejrzałem. Zamykam temat