Witam.
W radio został wpisany 10 razy zły kod. Teraz można go włączyć ale na 10sekund i koniec. Kod do niego posiadam ale jak go odblokować żeby można wpisać. Klawisze nie aktywne. Radi 4000 RDS.
Pozdrawiam
W radio został wpisany 10 razy zły kod. Teraz można go włączyć ale na 10sekund i koniec. Kod do niego posiadam ale jak go odblokować żeby można wpisać. Klawisze nie aktywne. Radi 4000 RDS.
Pozdrawiam