#1 354558 09 Paź 2003 16:31 domin0 domin0 Poziom 12 Posty: 54 Autor tematu Post #1 354558 09 Paź 2003 16:31 czy ma a jak tak to gdzie zlacze obi przeniesiono z Upload j.
#2 354623 09 Paź 2003 17:22 pioart pioart Poziom 38 Posty: 3319 Pomógł: 343 Ocena: 1470 Pomocny post? (0) Post #2 354623 09 Paź 2003 17:22 Witam Jeśli ma to jest albo przy bezpiecznikach albo co pewniejsze to pod rękawem manetki zmiany biegów Pozdrawiam
#3 356136 10 Paź 2003 20:36 Maciek Maciek Poziom 11 Posty: 13 Pomocny post? (0) Post #3 356136 10 Paź 2003 20:36 Passat z 90 nie posiada złącza testowego Vag
#4 356254 10 Paź 2003 21:57 brelo brelo Poziom 13 Posty: 111 Ocena: 10 Pomocny post? (0) Post #4 356254 10 Paź 2003 21:57 pod osłąną zmiany biegów.