Witam!
Mam pytanko czy ww karcie da sie odblokować potoki lub wgrać nowy bios?? bo coś słabo wydajna ta karta jest względem mojej starszej karty (gf 4 Ti4200). W Riva Tuner pisze że ta karta jest na rdzeniu NV43 (128 bit NV43,A2,4pp, 3vp, 128MB DDR)czyli teoretycznie powinno sie dać odblokować potoki ale po przez riva tuner sie nie da. Jest jakiś inny sposób na odblokowanie potoków?? I czy da się wgrać nowy bios ??
Pozdrawiam i dzięki za pomoc
Mam pytanko czy ww karcie da sie odblokować potoki lub wgrać nowy bios?? bo coś słabo wydajna ta karta jest względem mojej starszej karty (gf 4 Ti4200). W Riva Tuner pisze że ta karta jest na rdzeniu NV43 (128 bit NV43,A2,4pp, 3vp, 128MB DDR)czyli teoretycznie powinno sie dać odblokować potoki ale po przez riva tuner sie nie da. Jest jakiś inny sposób na odblokowanie potoków?? I czy da się wgrać nowy bios ??
Pozdrawiam i dzięki za pomoc