Tak niestety jestem użytkownikiem takowego sprzętu .. .. I mam do was pytanko, czy ktoś zna jakiś sposób, aby wycisnąć z niego jakieś przyzwoite osiągi i wydajności . ..
. ....
Totaj podam kilka parametrów:
GPU: NV 44
Technologia : 0,11µm
Złącze: PCI-E x 16 i x 8
Pamięc: 128 MB
szer. magistrali: 64bity
Taktowanie:
GPU: 350 MHz
Mem: 450 MHz
Chłodzenie:
Pasywne
Inne:
Potoki: 4
MTU/potok: 1
Urz.cieniowania wierz.: 3
urz.cieniwania. pix.: 4
i teraz pytanie czy może jest jakiś sposób na odblokowanie potoków, lub szyny na 128 Bitów, albo co kolwiek, żeby to jakoś działało .. .
Totaj podam kilka parametrów:
GPU: NV 44
Technologia : 0,11µm
Złącze: PCI-E x 16 i x 8
Pamięc: 128 MB
szer. magistrali: 64bity
Taktowanie:
GPU: 350 MHz
Mem: 450 MHz
Chłodzenie:
Pasywne
Inne:
Potoki: 4
MTU/potok: 1
Urz.cieniowania wierz.: 3
urz.cieniwania. pix.: 4
i teraz pytanie czy może jest jakiś sposób na odblokowanie potoków, lub szyny na 128 Bitów, albo co kolwiek, żeby to jakoś działało .. .