logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

GF 6200 TC 128MB. Czy da się wycisnąć przyzwoite osiągi?

soul_666 16 Paź 2006 11:18 993 2
REKLAMA
  • #1 3121756
    soul_666
    Poziom 15  
    Posty: 160
    Pomógł: 4
    Ocena: 2
    Tak niestety jestem użytkownikiem takowego sprzętu .. .. I mam do was pytanko, czy ktoś zna jakiś sposób, aby wycisnąć z niego jakieś przyzwoite osiągi i wydajności . .. :?:. ....

    Totaj podam kilka parametrów:

    GPU: NV 44
    Technologia : 0,11µm
    Złącze: PCI-E x 16 i x 8
    Pamięc: 128 MB
    szer. magistrali: 64bity


    Taktowanie:
    GPU: 350 MHz
    Mem: 450 MHz

    Chłodzenie:
    Pasywne

    Inne:
    Potoki: 4
    MTU/potok: 1
    Urz.cieniowania wierz.: 3
    urz.cieniwania. pix.: 4

    i teraz pytanie czy może jest jakiś sposób na odblokowanie potoków, lub szyny na 128 Bitów, albo co kolwiek, żeby to jakoś działało .. . :!:
  • REKLAMA
  • #2 3122274
    kpodolak
    Poziom 15  
    Posty: 195
    Pomógł: 5
    Ocena: 16
    Słyszałem o tym że na zwykłym GF 6200 bez TC można było wgrać biosa od 6600 i dawało dużego kopa, ale w wersji z TC to chyba niemożliwe.
  • #3 3122759
    soul_666
    Poziom 15  
    Posty: 160
    Pomógł: 4
    Ocena: 2
    to wiem .... bo chyba sam chipset był inny . .. . NV43 bodajże . ... . Ale chodzi mi dokładnie o ten model ... . Może ma ktoś coś takowego, i może wie co z tym się dazrobić :?:
REKLAMA