Witam,
odświeżam temat, bo nie ma tu zakończenia, a ja mam podobny problem.
Pralka EWT1315 nie pobiera płynu do płukania.
Co zrobiłem:
- wyczyściłem pokrywę - sprawdzałem, działa (po przekroczeniu pewnego poziomu samo leci do końca,
- dobrałem się do "rozdzielacza i wyczyściłem - wszystko drożne,
- sprawdziłem zawory - oba działają,
- wyczyściłem filtr wody, a ciśnienie jest OK,
- "na żywca" (przy otwartej pokrywie) sprawdziłem jak leci woda z rozdzielacza do zasobników (podłączałem zawory pojedynczo i razem) i tak:
- pierwsza z lewej (wstępne) - sika OK (silny, prosty strumień)
- druga od lewej (zasadnicze) - sika OK (silny, prosty strumień)
- trzecia od lewej (płyn do płukania) - sika słabo (strumień opada na bęben)
I pytania:
- czy ten trzeci strumień ma być słabszy niż dwa poprzednie?
- co zrobić, żeby był silniejszy (jeśli być powinien) ?
Proszę o pomoc, z góry dzięki.