Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips DC405 - code E. Dlaczego nic się nie dzieje?

stereoo 26 Apr 2007 21:29 1150 5
    stereoo
    Level 23  
    Witam!
    po włączeniu na wyświetlaczu pojawia się Cod E oczywiście kod jest znany,ale po naciśnięciu klawiez 1 na wyświetlaczu pozostaje tylko jedna kreseczka z lewej strony i nic więcej zrobić nie mozna:-(
    dlaczego?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    SlaweK
    Level 43  
    Prawdopodobnie masz uszkodzone klawisze < i > albo któryś w matrycy przywiera albo wsad w pamięci się skaszanił.

SławeK
  • Helpful post
    mjars
    Level 24  
    jak dobrze pamiętam to po naciśnięciu klawisza 1 na wyświetlaczu jest kreseczka z lewej strony ,wprowadzasz pierwszą cyfrę kodu klawiszem strojenia > i zatwierdzasz klawiszem 1 i tak analogicznie dalej chyba że są uszkodzone klawisze strojenia

pozd.
  • Helpful post
    bol123
    Level 22  
    Kolega "mjars"prawidłowo opisał procedure wprowadzenia numeru kodu , zresztą jest to analogiczne dla wielu Philipsów i dziwie się że kolega "Sławek " coraz to częściej wprowadza ludzi w błąd .
    SlaweK
    Level 43  
    AKurat tutaj nie ma żadnego wprowadzania w błąd ale zakładam że użytkownik myśli i próbuje lub wie jak wprowadzić kod. Znane jest wiele przypadków w Philipsach podobnych uszkodzeń.

SławeK
    stereoo
    Level 23  
    mjars wrote:
    jak dobrze pamiętam to po naciśnięciu klawisza 1 na wyświetlaczu jest kreseczka z lewej strony ,wprowadzasz pierwszą cyfrę kodu klawiszem strojenia > i zatwierdzasz klawiszem 1 i tak analogicznie dalej chyba że są uszkodzone klawisze strojenia

pozd.

własnie tak!!! i o taką PRECYZYJNĄ podpowiedź mi chodziło ponieważ mało mam doświadczenia z Car audio i powiem szczerze,ze tego rodzaju wprowadzania kodu nigdy nie przerabiałem,bo zawsze trafiałem na 1,2,3,4 i zatwierdz 5 lub >

dziękuję:-)