Witam
Przedstawiam przetwornicę którą przypadkiem dostałem ze złomem od kumpla, a jej stan zewnętrzny zachował się bardzo dobrze, myślę że warto ją tutaj pokazać gdyż jest to już zabytek. Przetwornica jest firmy Compaq na płytce jest napisane 1989r. Konstrukcja przetwornicy jest inna od teraźniejszych. moja wiedza jest mała na temat działania tej przetwornicy. Ale jeśli ktoś chce mogę podać wartości elementów i zrobić zdjęcia w lepszym przybliżeniu, te były zrobione na szybkiego
.
Ciekawostką jest moc przetwornicy gdyż posiada rdzenie E44 i E42, bezpiecznik po stronie sieci 6A i 2 kondensatory 680uF/250V.
Przedstawiam przetwornicę którą przypadkiem dostałem ze złomem od kumpla, a jej stan zewnętrzny zachował się bardzo dobrze, myślę że warto ją tutaj pokazać gdyż jest to już zabytek. Przetwornica jest firmy Compaq na płytce jest napisane 1989r. Konstrukcja przetwornicy jest inna od teraźniejszych. moja wiedza jest mała na temat działania tej przetwornicy. Ale jeśli ktoś chce mogę podać wartości elementów i zrobić zdjęcia w lepszym przybliżeniu, te były zrobione na szybkiego
Ciekawostką jest moc przetwornicy gdyż posiada rdzenie E44 i E42, bezpiecznik po stronie sieci 6A i 2 kondensatory 680uF/250V.