logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Przetwornica(zasilacz) COMPAQ z 89' do komputera ;)

SaYruS1 27 Kwi 2007 11:52 857 0
REKLAMA
  • #1 3826036
    SaYruS1
    Poziom 23  
    Posty: 807
    Pomógł: 13
    Ocena: 25
    Witam

    Przedstawiam przetwornicę którą przypadkiem dostałem ze złomem od kumpla, a jej stan zewnętrzny zachował się bardzo dobrze, myślę że warto ją tutaj pokazać gdyż jest to już zabytek. Przetwornica jest firmy Compaq na płytce jest napisane 1989r. Konstrukcja przetwornicy jest inna od teraźniejszych. moja wiedza jest mała na temat działania tej przetwornicy. Ale jeśli ktoś chce mogę podać wartości elementów i zrobić zdjęcia w lepszym przybliżeniu, te były zrobione na szybkiego :).
    Ciekawostką jest moc przetwornicy gdyż posiada rdzenie E44 i E42, bezpiecznik po stronie sieci 6A i 2 kondensatory 680uF/250V.
    Załączniki:
    • Przetwornica(zasilacz) COMPAQ z 89' do komputera ;) 100_4722.jpg (61.06 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Przetwornica(zasilacz) COMPAQ z 89' do komputera ;) 100_4721.jpg (63.24 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Przetwornica(zasilacz) COMPAQ z 89' do komputera ;) 100_4715.jpg (94.22 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Przetwornica(zasilacz) COMPAQ z 89' do komputera ;) 100_4710.jpg (85.77 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Przetwornica(zasilacz) COMPAQ z 89' do komputera ;) 100_4708.jpg (90.81 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
REKLAMA