Witam...
Co oznacza komunikat o bledzie " Error 52" w HPIIP Plus
Drukarka "zabiera sie do drukowania i w momencie jak ma wciagac papier, wyskakuje ten blad ....
Czy ktorys z Kolegow moze mi to wyjasnic i pomoc
- dziekuje
WoWo
(Uzywam tej drukarki ze wzgledu na wbudowane polskie znaki, b. mi zalezy , aby dzialala
( )
Co oznacza komunikat o bledzie " Error 52" w HPIIP Plus
Drukarka "zabiera sie do drukowania i w momencie jak ma wciagac papier, wyskakuje ten blad ....
Czy ktorys z Kolegow moze mi to wyjasnic i pomoc
- dziekuje
WoWo
(Uzywam tej drukarki ze wzgledu na wbudowane polskie znaki, b. mi zalezy , aby dzialala